Догляд за гартованим склом

Сьогодні багато предметів інтер'єру та архітектури виготовляються із гартованого скла. Сходи, офісні перегородки, душові кабіни - все це і багато іншого є невід'ємною частиною нашого життєвого простору, і тому вимагає постійного догляду. Особливої ​​складності для догляду виробів із загартованого скла не вимагають, однак деякі нескладні правила все ж варто дотримуватися.

Використовуйте лише спеціальні миючі засоби для скла та дзеркал

Вироби із загартованого скла забруднюються, так само як і інші предмети інтер'єру, тому вимагають регулярного прибирання. Фахівці рекомендують застосовувати для очищення скляних сходів мильні розчини та спеціальні засоби по догляду за склом і дзеркалами.

Поради по догляду за склом

Дотримуючись нескладних правил догляду наведених нижче, Ви продовжите термін служби ваших виробів із гартованого скла і збережете їх бездоганний вигляд на довгі роки.

Обережно: іржа, вапняний наліт!

Якщо на вашому виробі із загартованого скла утворилося складне забруднення (іржа, вапняний наліт на душовій кабіні), без використання агресивних миючих засобів, звичайно ж, не обійтися. Але, якщо ваш виріб забарвлений, і ви не впевнені в надійності забарвлення, будьте уважні - стежте, щоб цей наліт не зіпсував декор.

Абразивні засоби скасовуються

Ні в якому разі не використовуйте абразивні чистячі засоби для очищення виробів із загартованого скла - тверді частинки порошків і чистячих паст залишать подряпини і потертості на поверхні, і зовнішній вигляд виробу буде зіпсований.

Використовуйте м'які губки

Найкраще «знаряддя праці» для миття виробів із загартованого скла - м'яка губка (вовняна або байкова), або спеціальна ганчірка з мікрофіброю. У жодному разі не мийте скло жорсткими губками.

Витирайте насухо!

Практично всі вироби з загартованого скла монтуються з використанням металевої фурнітури і профілів зі сталі, або алюмінію. Як відомо, при тривалому контакті з водою навіть нержавіюча сталь буде ржавіти. Тому при збиранні не допускайте попадання вологи в стики між металом і склом - в місцях кріплення фурнітури.

Догляд за гартованим склом

Як доглядати за виробами із гартованого скла?

Детальніше