Душові кабіни

Довершеність мінімалізму та функціональності
Індувідуальний підхід від проектування до виготовлення

Душова кабіна чи перегородка, виготовлена на замовлення, абсолютно точно вписується в призначене для неї місце та ідеально поєднується з дизайном та іншим інтер'єром ванної кімнати. У підсумку, Ви отримуєте унікальний і дуже функціональний продукт, який буде Вам служити багато років.


Що стосується способу відкривання, скляні двері та перегородки для душа можуть мати розсувний або класичний принцип роботи. Розсувні двері рекомендується вибирати для невеликих ванних кімнат. З їх допомогою вдасться заощадити корисний простір. Більшість клієнтів відзначають їх функціональність, простоту застосування. Класичний принцип відкривання вимагає додаткової площі. Вони чудово підходять для невеликих, вузьких ніш.

Види скла для душових кабін

Скляні перегородки від Yankoglass для душової кабіни виготовляють, як із звичайного гартованого скла, так із триплекса, матового чи кольорового відтінку.

Триплекс відрізняється багатошаровою структурою. Крім цього, його характеризує ударостійкість і високі звукоізоляційні характеристики. Що стосується загартованого скла, цьому матеріалу не страшні перепади температури. Його відрізняє висока міцність, а також стійкість до навантажень механічного характеру. У разі руйнування матеріал розсипається на невеликі частини з тупими краями, виключаючи травми присутніх людей.

Матове скло має високі декоративно-художні властивості. У сучасному інтер'єрі кольорове скло виглядає достатньо оригінально. Його застосовують для створення декоративного скління. У такому випадку замовник може підібрати оптимальний відтінок скла, що ідеально підходить під інтер'єр ванної кімнати.

Для декорування скла душової перегородки застосовуються різні методи: фотодрук, піскоструйна обробка, а також художній розпис. Для захисту від конденсату на поверхню наносять спеціальне водовідштовхуюче покриття.

Догляд за гартованим склом

Як доглядати за виробами із гартованого скла?

Детальніше