Скляні двері

Легкість та практичність у простих лініях
Міжкімнатні двері із гартованого скла від компанії Yankoglass - це витонченість ліній, міцність конструкцій, неперевершена якість та адекватні ціни. Наша компанія пропонує чудові скляні міжкімнатні двері з матового скла, та інші прозорі огороджувальні вироби, які ідеально доповнять інтер'єр міської квартири або заміського будинку.

Нашими незаперечними перевагами є:

  • Ціна продукції і послуг. Цінова політика компанії в першу чергу спрямована на задоволення інтересів своїх покупців. Придбати двері із гартованого скла у нас можна за досить привабливою ціною. Та й вартість послуг з її встановлення вас також приємно здивує.
  • Якість. Ми ведемо чіткий супровід від початку замірів, проектування та встановлення будь якої продукції, використовуємо виключно загартоване безпечне скло, що володіє високою міцністю, яке гарантує високотехнологічне інноваційне виробництво. Наша компанія дорожить своїми клієнтами і надає гарантію 24 місяці, як на сам виріб, так і на монтажні роботи.
  • Зручність. У нас можна замовити міжкімнатні двері із гартованого скла по вашому ескізу. Це прекрасна можливість перетворити і доповнити дизайн вашого будинку, квартири або будь-якого іншого приміщення. Наш кваліфікований досвід дозволяє доставляти і встановляти двері будь якої складності, при цьому неважливо, де ви проживаєте, у Львові або в іншому місті. Крім того, у нас завжди можна купити готові міжкімнатні двері із гартованого скла. Це дозволить заощадити час на виготовленні таких конструкцій, а також встановити їх у максимально оперативний термін.
  • Асортимент. Вражаюча різноманіття пропонованих нашою компанією скляних дверей та перегородок дозволяє нам задовольнити вимоги навіть самих вибагливих клієнтів.

Що можна замовити у нас в компанії?

Розпашні двері

  • Одно або багатостворкові вироби;
  • Двері-купе;
  • Маятникові двері (що відкриваються в обидві сторони);
  • Двері з матового або прозорого скла будь-якого кольору та фактури;
  • Дверні конструкції в алюмінієвому профілі.

За вашим бажанням можливе нанесення на двері різних малюнків, візерунків або орнаменту способом фотодруку, ручного або трафаретного розпису, а також піскоструйною обробкою.
Компанія Yankoglass - це можливість придбати високоякісні міжкімнатні двері із гартованого скла і користуватися цими неперевершиними виробами, десятки років! Ми піклуємося про кожного клієнта незалежно від місця проживання, тому зможемо доставити Ваше замовлення не тільки у Львові та області, а й в інші регіонах України. Телефонуйте і Вас обов'язково проконсультують, підберуть найкращу фурнітуру за ціною яка Вас приємно здивує. Міжкімнатні двері із гартованого скла стануть відмінним доповненням інтер'єру Вашої квартири, офісу чи приватного будинку!

Догляд за гартованим склом

Як доглядати за виробами із гартованого скла?

Детальніше