Скляні дашки

Легкість у простих речах
Дашки із гартованого скла впевнено витісняють своїх попередників з полікарбонату, бетону або дерева. Матеріал, з якого виготовляються такі конструкції, не поступається, а в багатьох випадках навіть перевершує, за основними характеристиками. Вигнуті і напівкруглі, прямі і багатогранні скляні дашки і навіси, які пропонує компанія Yankoglass, мають не тільки стильний вигляд і бездоганну якість, але і послужать чудовим захистом від усіляких атмосферних опадів, що і є головним завданням таких конструктивних елементів.
Незважаючи на схожі функціональні завдання, між дашками і захисними навісами скляними існують деякі відмінності. Перші, як правило, мають менші розміри і кріпляться безпосередньо до стіни, власне, нависаючи над входом. Такі навіси передбачають наявність вертикальних опор (колон) і їх скління займає велику площу, називаючись "спайдерними". В основі даного способу скління дашків та навісів лежить точкове кріплення скла без видимого каркаса, що дозволяє створювати рівні поверхні з ілюзією повної відсутності опори. Такі дашки із скла підкреслюють вишуканий стиль не тільки входу, а й будівлі в цілому, при цьому роблячи дверну конструкцію легкою, витонченою, безпечною і довговічною.

Основні переваги скляних дашків та навісів:

Відмінно справляються з захистом приміщень від проникнення атмосферних опадів, яскравого світла і вітру, при цьому вони не схильні до впливу перепадів температур і термічному впливу, характерних для нашого клімату, а ідеально гладка поверхня не дає снігу і криги затримуватися на поверхні дашків. Матеріали, які використовуються компанією Yanko Glass при виготовленні скляних дашків та навісів, не вступають у взаємодію з агресивними речовинами в повітрі або опадах, тому вони не схильні до фізичних змін, які могли б вплинути на їх цілісність.
● Забезпечують природне освітлення внутрішнього простору. Для того, щоб затінити накривають площавідповідну площу скла - матують або застосовують спеціальну кольорову плівку, яка захистить навіс від прямих сонячних променів і додасть скляному навісу будь-який бажаний відтінок з потрібним ступенем прозорості. Отже, у нас можна замовити будь-які, як абсолютно прозорі, напівпрозорі, так і матові або взагалі не прозорі навіси. Що саме вибрати - вирішувати Вам!
● Безпеку скляних дашків забезпечує багатошарове скло (триплекс), яке також використовується в автомобілях. Таке скло, у разі руйнівного удару, може тільки потріскатися, але не розсипатися на частини. Це досягається за рахунок склеювання в'язкою речовиною відразу декількох скляних полотен. Дані дашки та навіси здатні витримати значні механічні навантаження без деформації або руйнування. У деяких випадках може застосовуватися і так званий сталініт - скло, що проходить кілька етапів гартування, за аналогією з загартуванням сталі.


● Скляні дашки і навіси мають сучасний і стильний вигляд, будучи декоративним елементом і прикрасою будь-якого фасаду. Можливість застосування як плоского, так і вигнутого, іншими словами, молірованого скла, дозволяє втілити в життя будь-які дизайнерські рішення, створюючи унікальний і витончений стиль. Скляні дашки доречні у випадку, якщо двері в будівлю виконані із скла, що стає все більш популярним в сучасному архітектурному плануванні. Компанія Yanko Glass пропонує своїм клієнтам весь комплекс скляних конструкцій будь-якої складності та зовнішнього вигляду.
● Довгий термін служби дашків та навісів забезпечують матеріали, з яких вони виготовлені. Загартоване скло не окислюється і не деформується під впливом часу і є практично вічним матеріалом. Каркаси, виготовлені з нержавіючої сталі гарантують міцність і бездоганний зовнішній вигляд на довгі роки. Місця зіткнення металу і скла навісів чи дашків обробляються герметиком особливого складу. Також компанією Yankoglass застосовуються кронштейни, розтяжки і інші елементи кріплення, які мають сертифікати відповідності, тому в їхній бездоганній якості ніхто і ніколи не засумнівається.

Володіючи такими конкурентними перевагами і сучасного вигляду, дашки із скла, так само як і навіси стають лідерами архітектурних рішень. У всіх згаданих випадках якість скляних дашків знаходиться на однаково високому рівні, що обумовлено застосуванням сучасних матеріалів, точним розрахунком і професійним монтажем продукції компанії Yankoglass.

Догляд за гартованим склом

Як доглядати за виробами із гартованого скла?

Детальніше