Скляні перила

Футуризм в інтер'єрі
Це прекрасна можливість перетворити будь-який коридор або приміщення, в якому є сходи, зробивши його більш стильним. Крім того, таке рішення дозволяє перетворити хол або офіс в сучасне, повітряне та світле приміщення, надати йому футуристичний вигляд і надовго забути про проблеми, які можуть принести звичайні перила з дерева або металу.

Переваги

Скляні перила для сходів дозволяють сміливіше експериментувати з дизайном і підвищити привабливість приміщення. Світлові відблиски і віддзеркалення на полотнах розширяють простір, наповнюють його світлом та повітрям, а додаткова різнобарвна ілюмінація зробить приміщення ще привабливішим. Такий варіант перил відмінно вписується в будь-який інтер'єр. Гартоване скло надзвичайно універсальне, воно добре підходить для модерну, мінімалізму, футуризму і багатьом іншим сучасним напрямкам дизайну. Скляні перила можна встановлювати не тільки всередині приміщень, а й зовні. Скло легко переносить перепади температур, воно не боїться сонячного світла і довго зберігає первинний вигляд. Одне з найбільш безпечних рішень - саме скляні перила для сходів. Ціна їх залежить від розміру сходів, від типів кріплення і дизайну, в цілому ж вона менше, ніж може здатися. При цьому надійність конструкцій із гартованого скла забезпечують по-справжньому високу міцність, здатну протистояти навіть дуже великій вазі і сильним ударам.

Види перил із гартованого скла

Ціна таких поручнів залежить від дизайну. Найпоширенішим варіантом є кріплення скляних пластин між балясинами, зробленими з нержавіючої сталі. Інший варіант - установка скла на спеціальні стійки знизу всієї конструкції. Це дозволяє використовувати будь-яких форм поручні. Ще один спосіб встановити поручні з скла - використовувати затискний профіль, що дозволяє приховати всі кріплення. Одним з найстильніших і пам'ятних рішень є скляне огородження без стійок. Скло кріпиться до зовнішнього торця маршу за допомогою точкових кріплень. Дане рішення може оснащуватися поручнем, а може залишатися і без них, тоді його ретельно шліфують. При цьому використовується товсте загартоване скло для сходових огороджень. Ціна його вище звичайного, зате воно витримує без перебільшення все.
Компанія Yankoglass рекомендує цей варіант поціновувачам мінімалізму, футуризму та течій у модернізмі.

Догляд за гартованим склом

Як доглядати за виробами із гартованого скла?

Детальніше