Скляні перегородки

Легкість. Свобода. Простір
Скляні перегородки встановлюються в квартирах, в офісах, в бізнес-центрах, в автосалонах, в магазинах, в торгових центрах, в ресторанах, в музеях, навчальних закладах, в фітнес-центрах. Неможливо перерахувати весь спектр об'єктів, де Ви можете зустріти суцільно скляні конструкції. Не дивно, що скляні перегородки активно застосовуються в комерційних об'єктах, адже дуже важливо зберегти в офісі природне світло та використання екологічно чистих матеріалів. Офісні перегородки зі скла можна сміливо назвати сучасним архітектурним трендом. Багато дизайнерів в житлових і комерційних приміщеннях вдаються до даного рішення, щоб не тільки розділити простір, але й надати у дизайні офісу особливу легкість, повітряність та світло.

Скляні офісні перегородки виконують багато корисних функцій:

  • Зонують і розділяють площу;
  • Дають можливість максимально ефективно розмістити персонал в приміщенні;
  • Забезпечують відмінну звукоізоляцію;
  • За рахунок прозорості дозволяють заощадити на використанні додаткового освітлення.

Скляні перегородки від Yankoglass виготовляються із загартованого безпечного скла

Останнім часом все частіше ми встановлюємо скляні перегородки в квартирах чи приватних оселях: у ванну, в кімнату, на балкон, в гардеробну, в душові, чи у вітальню. Як інструмент для творчості використовуються тоновані і матові скла, можливий фотодрук і малюнки, декоративні елементи з дерева і нержавіючої сталі, світодіодне освітлення.

Фурнітура для скляних перегородок:
Залежно від бюджету і побажань замовника ми встановлюємо скляні перегородки з використанням різної фурнітури (Німеччина, Італія, Китай)
Фурнітуру пропонуємо різного цінового діапазону - від економ-класу до преміального.

Основні критерії, що впливають на надійсть і термін служби суцільно-скляних огороджень:

● якість фурнітури;
● правильність виконаних замірів;
● відповідність розмірів скла розмірами проємів;
● якість монтажних робіт.

Досвід виробництва та монтажу скляних перегородок у Yankoglass показує, що найголовніше в замовленні якісних перегородок - це людський фактор (точний замір, грамотний, досвідчений монтаж та правильний розрахунок вартості).

Догляд за гартованим склом

Як доглядати за виробами із гартованого скла?

Детальніше