Предмети інтер'єру

Навіть найдрібніші деталі підкреслюють твій стиль
Використання такого універсального матеріалу, як скло в інтер'єрі не обмежується встановленням прозорих конструкцій і аксесуарів. Це універсальний матеріал, з якого можна створювати повноцінні елементи, зробити облицювання стін або стель, а також виготовити полички і підставки.

Застосування скла в інтер'єрних рішеннях

Найкраще подібні аксесуари і предмети дизайну виглядають в футуристичних стильових напрямках: лофт, хай-тек, модернізм та інші.
Спектр їх застосування обмежується тільки дизайнерською думкою і вашим бюджетом.
За допомогою спеціальних конструкцій можна змонтувати скляну підвісну стелю. Це досить нестандартне рішення, але воно обов'язково стане основою в інтер'єрі приміщення.
Скляні вироби і поверхні часто використовуються у виробництві меблів, зокрема, для кухні. Кухонні фартухи зі скла можуть бути оформлені в будь-якому кольорі. В якості основного фону можна використовувати не тільки певний відтінок, але і фотографію або малюнок. Правильне використання скла в інтер'єрі додасть відтінок модернізму в ваш стиль, зберігши при цьому такий важливий домашній затишок. Крім того, малюнок на поверхню скляного виробу наносять за допомогою спеціальної технології. Технологія нанесення зображення на скляну поверхню робиться одним цілим з полотном, забезпечуючи гідний зовнішній вигляд і зносостійкість на довгі роки.

Догляд за гартованим склом

Як доглядати за виробами із гартованого скла?

Детальніше