Про компанію

Компанія Yankoglass® займається виготовленням суцільно скляних конструкцій - фасадів, вхідних груп, душових кабін, сходів, офісних перегородок. А також огороджень, дашків, фартухів та скляних підлог на замовлення за індивідуальними розмірами. Ми використовуємо фурнітуру різних світових виробників: Китай, Італія, Німеччина. Всі аспекти створення проектів знаходяться під контролем наших фахівців - починаючи з вибору матеріалів, виготовлення та здачі об'єктів під ключ.


Who we are?

Вже давно відомо, що цілісність якісного продукту формується з підбору найменших деталей, починаючи з нанесенням самих ескізів, проектуванням, грамотним підходом до функціональності та втіленням проекту у життя. Всі ці чинники дозволяють отримати бажаний результат, що служитиме довгими роками, даючи комфорт та відчуття надійності. Ми, команда людей, яка вірить і розуміє, що цей результат, це сукупність усіх цих факторів, які беруть початок з чітких продуманих кроків до комплексного його завершення. У нас є сильний досвід в проектуванні та виготовленні виробів із гартованого скла, де наявність знань і ресурсів дозволяє втілювати по правді сміливі рішення та дивовижні ідеї.

4

Роки на ринку

275

Задоволених клієнтів

318

Зданих обєктів

Наші цінності

Перш за все ми цінуємо фінальний результат, у якому важливо щоб наші клієнти завжди залишалися задоволеними. Усі наші проекти та робота, яку ми виконуємо, не що інше як обличчя нашої компанії. Де якість, надійність та розумна ціна формують одне ціле.

Якість

Яка бере свій початок від стадії проектування, виготовлення та монтажу під ключ.

Надійність

Ми грамотно проробляємо усі моменти до найменших деталей, що дає гарантію служби та надійності на десятки років.

Розумна ціна

Цінова політика дозволяє отримати результат, де якість перевищує вартість.

Догляд за гартованим склом

Як доглядати за виробами із гартованого скла?

Детальніше