Скляні підлоги

Майбутнє у Вашій оселі
Це ультрасучасний і креативний спосіб оформити інтер'єр у себе вдома або в офісі. Скляна підлога додасть приміщенню футуристичний вигляд, дозволить максимально розширити простір і огляд різних зон будинку. Конструкції такої підлоги легше бетонних і швидше встановлюються. Компанія Yankoglass пропонує купити скляні підлоги, які допоможуть вам зробити будинок або магазин по правді особливими. Наша компанія гарантує якість матеріалів і робіт, а також їх довговічність в процесі експлуатації.

Види скляних підлог і їх конструкцій

  • Скляні перекриття - така підлога виконує роль несучої конструкції між поверхами, виступає в якості підлоги на балконі, лоджії і т.п.
  • Скляні фальшпідлоги - виконують декоративну функцію в оформленні інтер'єру, виріб в даному випадку встановлюютьсяповерх звичайної підлоги.
  • Скляні подіуми - підвищений рівень зі скла, які також можуть бути встановлені на звичайну підлогу.

Монтаж підлоги із скла передбачає використання несучої конструкції. Вона може бути декількох видів:

  • Сталеві каркаси
  • Каркаси з нержавіючої сталі
  • Підлога на точкових опорах з нержавіючої сталі
Вибір того чи іншого елемента здійснюється з урахуванням побажань замовника, особливостей приміщення і передбачуваного навантаження на підлогу. Фахівці компанії Yankoglass допоможуть підібрати найбільш вигідний варіант підлогового покриття для вашого будинку або торгового приміщення. Наші інженери-технологи мають великий досвід і достатньо кваліфіковані для виконання всіх етапів робіт - від розробки проекту, до монтажу конструкції. У нас ви можете замовити будь-який, навіть самий складно спроектований елемент, скляної підлоги. Ціна за кв. метр буде залежати від його типу і використовуваних матеріалів. Однак ми завжди намагаємося встановлювати прийнятні ціни на наші послуги.

Особливості використовуваних матеріалів

Так як скляна підлога повинна витримувати великі навантаження, то при її виготовленні використовується особливо міцне загартоване скло. Для всіх видів підлоги потрібно багатошарова конструкція з склеєних загартованих полотен - триплекс. Вони витримують активну експлуатацію і навантаження до 400 кг. Верхній шар скляного полотна зазвичай робиться із скла не дуже великої товщини, так як його потрібно буде з часом замінювати на більш нове для відновлення естетичного вигляду підлоги. При чому основна конструкція залишатиметься.
Фальшпідлоги можуть бути оформлені більш різноманітно, ніж несучі, так як при їх виготовленні може бути використано декоративне скло в середньому шарі - кольорове, візерункове, різної фактури або з малюнком. Скло може бути прозорими або матовими, його можна покривати декоративними плівками або напиленням. Це трохи знижує міцність всієї конструкції, тому використовувати такі декоративні ефекти в несучих скляних перекриттях не вийде. Також при виготовленні підлог зі скла застосовуються міцні несучі конструкції, на які даний скляний виріб і укладається. Це може бути якісна пофарбована сталь або нержавіюча сталь. Для невеликих скляних декоративних вікон в підлозі можуть бути використані дерев'яні опори зі сталевими кріпильними елементами.

Декоративне оформлення скляної підлоги

При створенні скляних підлог можуть бути використані різні декоративні елементи і дизайнерські рішення. Найбільш популярні варіанти - це коли у звчичайній підлозі робиться поглиблення, яке може бути декорованою системою освітлення, різноманітними наповнювачами - від води до піску, а зверху ця ніша покривається склом відповідної конструкції і дизайну. Підсвічуванням можуть бути оформлені будь-які варіанти конструкцій підлоги - за допомогою світлодіодних, люмінесцентних, неонових ламп і світильників. Однак лампи не повинні сильно нагрівати скло, про це варто пам'ятати при їх виборі. Несучі скляні підлоги можна доповнити скляними ж перилами, підвести до них сходи (також із скла), в загальному, вибір рішень надзвичайно широкий.

Компанія Yankoglass готова виконати найсміливіші ваші ідеї. Ми підходимо до роботи з усією відповідальністю і гарантуємо відмінний результат! Наші підлоги стануть невід'ємною частиною вашого будинку, або будуть працювати на привабливий для покупців образ вашого магазину. А якість матеріалів та високий професіоналізм наших людей забезпечать конструкції тривалий термін служби.

Догляд за гартованим склом

Як доглядати за виробами із гартованого скла?

Детальніше